Warunki w obiekcie

Baza noclegowa dla dzieci

Przebywającym u nas dzieciom oferujemy zakwaterowanie w dwóch standardach:
- w budynku głównym w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami (natrysk, umywalka, WC),
TV-LED i WiFi, moskitiery w oknach.

Więcej zdjęć naszego Ośrodka znajdziecie w zakładce Galeria.

Baza noclegowa dla kadry

Przebywającym u nas opiekunom i instruktorom oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, TV-LED i WiFi na pierwszym piętrze obok pokoi dzieci.

Kadrze kierowniczej oferujemy dwa nowe studia. Każde studio posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i płytą grzewczą, łazienkę z natryskiem i TV LED. Studia znajdują się na parterze.

Zaplecze edukacyjne

Na terenie ośrodka znajdują się dwie sale wykładowe oraz  duża wiata.

Zaplecze gastronomiczne

Profesjonalne zaplecze gastronomiczne to jeden z największych atutów naszego obiektu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra kucharska zapewnia pyszne posiłki. Wszystko to pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom kulinarnym.

Całodzienne wyżywienie oferujemy w porach dogodnych dla naszych gości.

Wszystkie posiłki serwujemy w formie bufetu. Na życzenie posiłki mogą być serwowane do stolików.

Infrastruktura sportowa i rekreacyjna

Obszerny ponad hektarowy, ogrodzony i bezpieczny teren

to prawdziwa gratka dla dzieci.

Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Piłka siatkowa, koszykowa oraz nożna, tory przeszkód, ściana wspinaczkowa, plac zabaw z drewnianymi drabinkami, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Organizowane gry, konkursy, turnieje przynoszą ich uczestnikom wiele satysfakcji co przejawia się w ich zaangażowaniu i aktywnej zabawie.

Posiadamy także pokoje rozrywek tzw. PLAY ROOMS.
Znajdziecie w nich m.in. cymbergaja, piłkarzyki, playstation, xboxa i inne atrakcje.

WSZYSTKIE ATRAKCJE NA TERENIE OŚRODKA DLA NASZYCH GOŚCI SĄ BEZPŁATNE :)

Dane adresowe:

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Piaskach